راه کارهای امنیتی

به‌کارگیری محصولات جدید با توجه به میزان رشد محصولات و اطلاعات در سازمان‌ها ، ادارات و شرکت‌ها به رغم افزایش کارایی و بهره‌وری ، مخاطراتی نیز به همراه دارد که به ویژه در بخش شبکه و امنیت بسیار مهم و حیاتی بوده و به ‌نوعی حافظ منافع و دارایی‌های ذینفعان می‌باشد.

راهکار مناسب و همه‌ جانبه در کسب امنیت مطمئن و فراگیر از الزامات شبکه‌های رایانه ای می‌باشد. راه‌ حل‌های استاندارد در طراحی شبکه همراه با در نظر گرفتن سیاست‌های امنیتی سازمان‌ها به محافظت از دارایی‌های باارزش (اطلاعات) منجر گردیده و موجب کسب رضایت مشتریان و افزایش ارزش افزوده برای هر سازمان می‌گردد. موارد مرتبط با افزایش امنیت به شرح ذیل می‌باشد:
• کاهش مخاطرات امنیتی در کل سازمان
• کاهش زمان برطرف سازی مخاطره
• کاهش زمان بررسی و اعمال سیاست‌های امنیتی
• کنترل و بازبینی نحوه فعالیت‌های صورت پذیرفته

شرکت طلوع ایده امن با به‌کارگیری از طیف وسیعی از تجهیزات مختلف و مرتبط در حوزه شبکه‌ و امنیت، به مقابله با هرگونه تهدیدات پرداخته و با توجه به تجارب عملی به‌دست‌آمده در این زمینه، بستر مناسبی را جهت ارایه‌ راهکارهای ایمن و پایدار برای سازمان ها، ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی گوناگونی را دارا می‌باشد. همچنین شرکت با به‌ کارگیری متخصصان و سرممیزان استانداردهای امنیت در طراحی شبکه‌ ها و مجازی سازی حداکثر امنیت را برای مشتریان خود تضمین می‌نماید. محصولات نرم افزاری و سخت افزاری بکار رفته در این حوزه از تجهیزاتی برندهای معتبر نظیر سیسکو، جونیپر و فورتی نت و ... می‌باشد


شایان ذکر است که متخصصین شرکت طلوع ایده امن در پیکربندی بهینه این محصولات و پشتیبانی آنها نیز در کنار مشتریان وفادار خود خواهد بود.

اسامی برخی از مشتریان ما، که اعتماد آنها به صداقت و تخصص شرکت، بالاترین سرمایه ما است.