مجازی سازی

نیاز امروزه سازمان ها تنها مجازی سازی سرور ها و سرویس ها نیست بلکه مجازی سازی کلیه زیرساخت مراکز داده اعم از زیر ساخت های شبکه مانند سوئیچ ها، روتر ها، فایروال ها و یا زیر ساخت‌های ذخیره سازی می باشد.
مجازی‌سازی این امکان را فراهم می‌سازد تا چندین ماشین مجازی بر روی یک بستر فیزیکی به‌ صورت مشترک از منابع موجود استفاده کنند. بر روی ماشین‌های مجازی مختلف می‌توان سیستم‌عامل‌های مختلف و برنامه‌ های کاربردی مختلفی را نصب کرد . مجازی‌ سازی باعث بهبود بهره‌ وری و دسترس ‌پذیری منابع و برنامه‌های کاربردی در یک مرکز داده می‌شود . وابستگی‌های برنامه‌ های کاربردی به سخت‌افزاری که بر روی آن قرار دارند علاوه بر دشواری امکان انتقال سرویس مورد نظر به بستر سخت‌ افزاری دیگر زمان زیادی از مدیران سیستم خواهد گرفت.
یک مرکز داده مبتنی بر VMware باعث بهبود و تسریع فعالیت‌ها می‌گردد این امکان برای مدیران سیستم فراهم می‌شود تا با کاهش 50 تا 70 درصدی هزینه‌ ها ، بتوانند مدیریت بهینه‌ ای بر روی منابع موجود داشته باشند . همچنین با استفاده از محصول VMware vSphere امکان پیاده‌سازی یک ساختار دسترس‌پذیر بر روی منابع موجود در دیتا‌سنتر مهیا می‌شود.

خدمات مجازی سازی شرکت طلوع ایده امن شامل موارد ذیل می باشد.:
• خدمات مجازی سازی مرکز داده (Data Center Virtualization)
• مجازی سازی شبکه ( Network Virtualization)
• مجازی سازی دسکتاپ (VMware Horizon View)شایان ذکر است کارشناسان مجرب این شرکت آماده هرگونه مشاوره در خصوص پیاده سازی هر یک از این سرویس ها ی ذکر شده می باشند

			  

اسامی برخی از مشتریان ما، که اعتماد آنها به صداقت و تخصص شرکت، بالاترین سرمایه ما است.